Foça Angora Pansiyon - FOÇA - FOÇA PANSİYONLARI - FOÇADA PANSİYON - ESKİ FOÇA

  Anasayfa
 

Angora Foça Pansiyon

 

HEMEN ŞİMDİ REZERVASYONUNUZU YAPTIRIN
FIRSATI KAÇIRMAYIN !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İster keyifli bir tatil hayal edin, ister hafta sonu yeşil ve mavinin birleştiği eşsiz koylarıyla her anınızda keyif alabileceğiniz Foça'da yoğun iş yaşantısından, şehir gürültüsünden stresinizi arındırabileceğiniz kısa bir keyif molası için kendinize zaman yaratın.
    İsterseniz koylarında onlarca çeşit balıklarla dolu Foça'da balık avlamaya gelin isterseniz asker yakını olup ziyarete gelin evinizin konforunu aratmayacak odalarımızda denize 50 metre mesafedeki pansiyonumuzda güler yüz ve hoşgörünün esas olduğu anlayışımızla sizleri ağırlamaktan ve Foça'daki eviniz olmaktan mutluluk duyacağ
ız.

Pansiyonumuzda Klima, TV, daimi sıcak su, banyolu 12 adet odamız ile günün her saati müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
Foça Büyük denizde, denize çok yakın bir noktada arabanızı rahatça park edebileceğiniz pansiyonumuzda kendinizi evinizde hissedip güzel bir ortamda bulacaksınız. 

 

     Odalarımız 2-3-4 kişilik olarak dizayn edilmiştir. Evinizdeki rahatlığı aratmamak için Angora Pansiyon'da her şey düşünülmüştür. Tüm odalarımızda bulunan klima ile bunaltıcı sıcaklarda tatilin keyfini çıkaracaksınız.

Pansiyonumuzun gül, hanımeli ve çiçeklerle donatılmış bahçesinde güne güzel bir kahvaltıyla başlayıp, akşam çayınızı veya kahvenizi yudumlayıp gece mangal partileri yapabilirsiniz.

   Egenin Mavi sularını kucaklayan Foça’da güzel plajlarının herbirinin farklı güzelliklerini yaşayıp yorgunluğunuzu atabilirsiniz.
Kalbiniz heeeeep Ege'de kalacak...

 

Adres : Atatürk Mah. 26. Sk. No: 7 Büyükdeniz Eski Foça - İZMİR
Telefon : +90 232 812 20 09  GSM: +90 541 837 90 02
Email :
angorapansiyon@hotmail.com  rezervasyon@angorapansiyon.com